2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI TRANSPORTOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przewozu osób dializowanych– bez opieki medycznej z miejsca zamieszkania/pobytu do stacji dializ zlokalizowanej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego ŚUM w Katowicach przy ul. Francuskiej 20-24 wraz z powrotem do miejsca zamieszkania/pobytu po wykonanej dializie
Interne Kennung: ZP-26-030UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: usługa przewozu osób dializowanych– bez opieki medycznej z miejsca zamieszkania/pobytu do stacji dializ zlokalizowanej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego ŚUM w Katowicach przy ul. Francuskiej 20-24 wraz z powrotem do miejsca zamieszkania/pobytu po wykonanej dializie
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung