2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania porządku w budynkach i na terenach należących do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie mieszczących się przy ul. Bednarskiej 11 i Połczyńskiej 56 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie sal dydaktycznych, holi, schodów, węzłów sani-tarnych, klatek schodowych, garażu, sal koncertowych, foyer, ciągów komunikacyjnych, magazynów, szatni, pomieszczeń technicznych, mycie okien w budynkach należących do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie a także utrzymanie porządku na terenie nieruchomości przy ul. Połczyńskiej 56 oraz fragmencie chodnika przy ul. Bednarskiej 11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający powierzchnie do sprzątania oraz za-kres prac określają: Załącznik nr 1a do SWZ – odnoszący się do budynku przy ul. Bednarskiej 11, Załącznik nr 1b do SWZ – odnoszący się do budynku przy ul. Połczyńskiej 56.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie sal dydaktycznych, holi, schodów, węzłów sani-tarnych, klatek schodowych, garażu, sal koncertowych, foyer, ciągów komunikacyjnych, magazynów, szatni, pomieszczeń technicznych, mycie okien w budynkach należących do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie a także utrzymanie porządku na terenie nieruchomości przy ul. Połczyńskiej 56 oraz fragmencie chodnika przy ul. Bednarskiej 11.