2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění projekčních prací, inženýringu a stavebních prací pro účely budování dobíjecích stanic
Beschreibung: Předmětem zakázek zadávaných v DNS bude provedení projekčních, inženýrských a stavebních činností nezbytných pro umožnění instalace dobíjecích stanic. Bližší informace v ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 1878-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění projekčních prací, inženýringu a stavebních prací pro účely budování dobíjecích stanic - Výzva č. 22
Interne Kennung: 022
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen