16916-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Utrzymanie czystości i porządku i wywozu odpadów stałych oraz likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci w Gminie Olsztynek w 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie czystości i porządku i wywozu odpadów stałych oraz likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci w Gminie Olsztynek w 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia stanowi realizacja usług polegających na utrzymaniu czystości i porządku i wywozu odpadów stałych oraz likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci w Gminie Olsztynek w 2026 r. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania usług polegających w szczególności na: 1) Utrzymaniu porządku w okresie letnim tj. od dnia 1 kwietnia 2026 r. do 31 października 2026 r., 2) Utrzymanie porządku w okresie zimowym tj. od dnia zawarcia umowy do 31 marca 2026 r. oraz od 01 listopada do 31grudnia 2026 r., 3) Likwidacja dzikich wysypisk śmieci, 4) Utrzymaniu porządku w okresie letnim tj. od 01 czerwca do 30 września 2026 r. plaży miejskiej w Olsztynku, 5)całoroczna obsługa szaletu publicznego zlokalizowanego przy ul. Strażackiej
Interne KennungIOS.271.1.26.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90680000 Strandreinigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpis: Przedmiot zamówienia stanowi realizacja usług polegających na utrzymaniu czystości i porządku i wywozu odpadów stałych oraz likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci w Gminie Olsztynek w 2026 r. 1) Utrzymaniu porządku w okresie letnim tj. od dnia 1 kwietnia 2026 r. do 31 października 2026 r., 2) Utrzymanie porządku w okresie zimowym tj. od dnia zawarcia umowy do 31 marca 2026 r. oraz od 01 listopada do 31grudnia 2026 r., 3) Likwidacja dzikich wysypisk śmieci, 4) Utrzymaniu porządku w okresie letnim tj. od 01 czerwca do 30 września 2026 r. plaży miejskiej w Olsztynku, 5) Całoroczna obsługa szaletu publicznego zlokalizowanego przy ul. Strażackiej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90680000 Strandreinigung, 90620000 Schneeräumung