2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie architect voor nieuwbouw Herlecollege te Heerlen
Beschreibung: De verwachting ten aanzien van de architect is dat hij/zij zich verdiept in de onderwijsvisie van het Herle die omschreven en vertaald is in het PvE. De architect heeft inspirerende, vernieuwende inzichten, met name op het flexibel en multifunctioneel gebruik van ruimten. De architect kan goed luisteren en samenwerken, prikkelen, de onderwijsvisie vertalen en op een inspirerende wijze voor verdieping kan zorgen. 8650m2
Interne Kennung: P2000020
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architectenselectie
Beschreibung: De werkzaamheden omvatten het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. 8650m2
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: P2000020
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1