2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup nového turistického vláčku
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka nového turistického vláčku a dvou vagónků dle technických parametrů níže: • Stav vláčku: nový • Barevnost vláčku bude upřesněna zadavatelem po podpisu kupní smlouvy • Počet míst: 60-65 ve dvou přívěsech při stoupání 16% (přívěsy otevřené) • Úprava jednoho přívěsu pro handicap a kočárky • Palivo: diesel • Výkon motoru: minimálně 64 kW • Převodovka: manuální • Pohon kol: 4x4 • Poloměr otáčení max: 16,5 m • Max. šířka soupravy 2,02 m • Max. výška 2,425 m • Další požadavky: o Vnitřní osvětlení vagónků o Klimatizace v tahači o Ozvučení mašinky a vagónků o Vyvíječ páry o Tramvajový zvonek o Požadavek na třetí barvu o Doprava do Ústí nad Labem
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/51358/2025/HylF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen
5. Los
Los: LOT-0001