2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Instalacji Odzysku Energii z frakcji energetycznej odpadów (RDF, PRE-RDF) w Stalowej Woli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa, przekazanie do użytkowania i eksploatacji instalacji termicznego przekształcania frakcji energetycznych wydzielonych w procesie przetwarzania odpadów komunalnych, z odzyskiem energii w formie wysokosprawnej kogeneracji. Zakres zleconych prac obejmował będzie w szczególności zaprojektowanie, budowę, montaż, diagnostykę, pomiary ochronne i sprawdzające, rozruch, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji Instalacji, o parametrach techniczno-technologicznych wskazanych w PFU oraz dokumentację powykonawczą z wszelkimi wymaganymi załącznikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ w części III -PFU. Postępowanie poprzedzone było wstępnymi konsultacjami rynkowymi. Zamawiający dopuszcza udzielenie wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych: - objętych przedmiotem niniejszego zamówienia w zakresie obejmującym usługi asysty technicznej lub serwisu gwarancyjnego, o których mowa w PFU wraz z dostawą części zamiennych i części eksploatacyjnych w okresie świadczenia tych usług, - polegających na wybudowaniu przyłącza energetycznego zgodnie z wydanymi warunkami technicznymi od operatora tj. PGE. Wynagrodzenie i termin realizacji zostaną określone przez Zamawiającego i wykonawcę w drodze negocjacji. W zakresie pozostałych warunków realizacji zamówień, o których mowa w zd. 1 będą mieć odpowiednie zastosowanie projektowane postanowienia umowy stanowiące Część II SWZ. Wartość zamówień uzupełniających nie przekroczy kwoty 10 000 000,00 PLN bez VAT.
Interne Kennung: ZP.271.Pzp.9.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Zamawiający zastosuje do badania i oceny ofert procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. II.TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1) ETAP I/Kluczowy Kamień Milowy nr 1 – złożenie kompletnego i poprawnego wniosku o Pozwolenie na Budowę – do 33 tygodni od dnia zawarcia umowy; 2) ETAP II/Kluczowy Kamień Milowy nr 2 – Zakończenie Robót Budowlanych, w tym Robót Instalacyjno-Montażowych - do 135 tygodni od dnia zawarcia umowy, 3) ETAP III/Kluczowy Kamień Milowy nr 3 – Przekazanie / Przejęcie IOE do Eksploatacji (Użytkowania) – do 156 tygodni od dnia zawarcia umowy; 4) ETAP IV: a) zakończenie Asysty technicznej – 52 tygodnie, od dnia zakończenia ETAPU III; b) zakończenie świadczenia obsługi serwisowej w okresie gwarancji na Urządzenia – 104 tygodnie od dnia zakończenia ETAPU III.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252300 Bau von Müllverbrennungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen, 42112000 Turbinenanlagen, 42160000 Kesselanlagen, 42511100 Wärmeaustauscher, 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen, 51135110 Installation von Abfallverbrennungsöfen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45222100 Bau von Abfallbehandlungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Budowa Instalacji Odzysku Energii z frakcji energetycznej odpadów (RDF, PRE-RDF) w Stalowej Woli”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa, przekazanie do użytkowania i eksploatacji instalacji termicznego przekształcania frakcji energetycznych wydzielonych w procesie przetwarzania odpadów komunalnych, z odzyskiem energii w formie wysokosprawnej kogeneracji. Zakres zleconych prac obejmował będzie w szczególności zaprojektowanie, budowę, montaż, diagnostykę, pomiary ochronne i sprawdzające, rozruch, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji Instalacji, o parametrach techniczno-technologicznych wskazanych w PFU oraz dokumentację powykonawczą z wszelkimi wymaganymi załącznikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ w części III -PFU. Postępowanie poprzedzone było wstępnymi konsultacjami rynkowymi Zamawiający dopuszcza udzielenie wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych: - objętych przedmiotem niniejszego zamówienia w zakresie obejmującym usługi asysty technicznej lub serwisu gwarancyjnego, o których mowa w PFU wraz z dostawą części zamiennych i części eksploatacyjnych w okresie świadczenia tych usług, - polegających na wybudowaniu przyłącza energetycznego zgodnie z wydanymi warunkami technicznymi od operatora tj. PGE. Wynagrodzenie i termin realizacji zostaną określone przez Zamawiającego i wykonawcę w drodze negocjacji. W zakresie pozostałych warunków realizacji zamówień, o których mowa w zd. 1 będą mieć odpowiednie zastosowanie projektowane postanowienia umowy stanowiące Część II SWZ. Wartość zamówień uzupełniających nie przekroczy kwoty 10 000 000,00 PLN bez VAT
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen, 42112000 Turbinenanlagen, 42160000 Kesselanlagen, 42511100 Wärmeaustauscher, 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 45222100 Bau von Abfallbehandlungsanlagen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen, 51135110 Installation von Abfallverbrennungsöfen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen