See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup produktów Vmware w ramach umowy Broadcom Contract (KB2287)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji Vmware w formie subskrypcji na czas 36 miesięcy od dnia zawarcia Umowy na oprogramowanie przeznaczone do wirtualizacji środowiska informatycznego w ramach Umowy Broadcom Contract dla Grupy Kapitałowej PGE.
Interne Kennung: POST/PGE/SYS/DZ/00337/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe aspekty procedury zawarte są w SWZ dostępnym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001