See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów opatrunkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów opatrunkowych wraz transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób i miejsce wskazane przez Zamawiającego do Apteki Szpitalnej przy ul. 3 Maja 37. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera – Formularz cenowy (OPZ) stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe regulacje określono we wzorze umowy stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18