169440-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa (sprzedaż) sprzętu kwaterunkowego dla Placówki Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Legnicy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa (sprzedaż) sprzętu kwaterunkowego dla Placówki Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Legnicy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż) sprzętu kwaterunkowego dla Placówki Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Legnicy. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 9 (dziewięć) części zamówienia, szczegółowy opis każdej części przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Części: 1 cz. zamówienia – Meble; 2 cz. zamówienia – Krzesła; 3 cz. zamówienia – Szafka BHP; 4 cz. zamówienia – Regał magazynowy; 5 cz. zamówienia – Łóżko metalowe; 6 cz. zamówienia – Wieszaki; 7 cz. zamówienia – Różny sprzęt kwaterunkowy; 8 cz. zamówienia – Pojemniki do segregacji śmieci; 9 cz. zamówienia – Barierka oddzielająca interesantów. Miejsca realizacji zamówienia: Placówka Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Legnicy.
Interne Kennung11/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131000 Büroregale, 39132100 Aktenschränke, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 31521100 Schreibtischlampen
5. Los
LosLOT-0001
TitelMeble
BeschreibungDostawa Mebli wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung1 część zamówienia
LosLOT-0002
TitelKrzesła
BeschreibungDostawa krzeseł wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung2 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
LosLOT-0003
TitelSzafka BHP
BeschreibungDostawa szafek wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung3 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
LosLOT-0004
TitelRegał magazynowy
BeschreibungDostawa regałów magazynowych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung4 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
LosLOT-0005
TitelŁóżko metalowe
BeschreibungDostawa łóżka metalowego wskazanego w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung5 część zamówienia
LosLOT-0006
TitelWieszaki
BeschreibungDostawa wieszaków wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung6 część zamówienia
LosLOT-0007
TitelRóżny sprzęt kwaterunkowy
BeschreibungDostawa różnego sprzętu kwaterunkowego wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung7 część zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31521100 Schreibtischlampen
LosLOT-0008
TitelPojemniki do segregacji śmieci
BeschreibungDostawa pojemników do segregacji śmieci wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung8 część zamówienia
LosLOT-0009
TitelBarierka oddzielająca interesantów
BeschreibungDostawa barierki oddzielającej interesantów wskazanej w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung9 część zamówienia