See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Integrated Logistics Support (ILS) & Engineering (Tech)
Beschreibung: De opdracht betreft de inhuur van materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) & Engineering (Tech) defensie breed (COMMIT, CLAS en CLSK, 10% overige defensieonderdelen). De opdracht is verdeeld in 3 percelen: Zee, Land en Lucht. Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een raamovereenkomst met maximaal drie (3) leveranciers per perceel. Vervolgens worden middels minicompetities tussen raamcontractanten Nadere Overeenkomsten gesloten.
Interne Kennung: 21901360-67c5bc2b927492113e6a6122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Volgens de Aanbestedingswet 2012
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zee
Beschreibung: Voor de aanbesteding van Inhuur materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) en Engineers (Tech) wordt voor Perceel 1 Zee ILS inhuurprofielen gevraagd t.b.v het Commando Materieel en IT (COMMIT). Dit defensieonderdeel draagt bij aan de materiële beschikbaarheid van de systemen onder andere door middel van het leveren van onderhoud en de hieraan gerelateerde reservedelen. Hiervoor beschikt dit defensieonderdeel over een uitgebreide technische expertise voor het specifieke materieel.
Interne Kennung: 21901360 Perceel 1 Zee-67c6c77d88207de29b46e892
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Land
Beschreibung: Voor de aanbesteding van Inhuur materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) en Engineers (Tech) wordt voor Perceel 2 Land ILS en Tech inhuurprofielen gevraagd t.b.v het Commando Materieel en IT (COMMIT) en Commando Landstrijdkrachten (CLAS) / o.a. Materieel Logistiek Commando (MatLogCo). Deze defensieonderdelen dragen bij aan de materiële beschikbaarheid van de systemen onder andere door middel van het leveren van onderhoud en de hieraan gerelateerde reservedelen. Hiervoor beschikt dit defensieonderdeel over een uitgebreide technische expertise voor het specifieke materieel.
Interne Kennung: 21901360 Perceel 2 Land-67c708de88207de29b46f41f
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Lucht
Beschreibung: Voor de aanbesteding van Inhuur materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) en Engineers (Tech) wordt voor Perceel 3 Lucht ILS en Tech inhuurprofielen gevraagd t.b.v het Commando Materieel en IT (COMMIT) en Commando Luchtstrijdkrachten (CLSK) / o.a. Logistiek Centrum Woensdrecht (LCW) . Deze defensieonderdelen dragen bij aan de materiële beschikbaarheid van de systemen onder andere door middel van het leveren van onderhoud en de hieraan gerelateerde reservedelen. Hiervoor beschikt dit defensieonderdeel over een uitgebreide technische expertise voor het specifieke materieel.
Interne Kennung: 21901360 Perceel 3 Lucht-67c708de88207de29b46f420