169481-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Poliermittel – Sukcesywna dostawa środków czystości dla Wydziału Chemii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa środków czystości dla Wydziału Chemii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości dla Wydziału Chemii UW. 2. Dostawa wraz z wniesieniem środków czystości w miejsce wskazane przez Zamawiającego odbędzie się w na adres: Wydział Chemii, ul. Pasteura1, 02-093 Warszawa.
Interne KennungPOUZ-361/320/2025/WCH
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39525800 Putztücher, 24955000 Chemische Toiletten, 33711900 Seife, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSukcesywna dostawa środków czystości dla Wydziału Chemii na potrzeby utrzymania porządku i czystości w budynku