169617-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów medycznych 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów medycznych 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych 1 do Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33140000 - Materiały medyczne. 3. Zamówienie obejmuje 51 zakresów. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung131-W-D-09-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0007
TitelZakres nr 29 – Kocyk do podgrzewania pacjenta
BeschreibungZakres nr 29 – Kocyk do podgrzewania pacjenta
LosLOT-0008
TitelZakres nr 31 - Butelka do odciągacza elektrycznego Medela Symphony
BeschreibungZakres nr 31 - Butelka do odciągacza elektrycznego Medela Symphony
LosLOT-0009
TitelZakres nr 36 – Łącznik do AQUA VENT
BeschreibungZakres nr 36 – Łącznik do AQUA VENT