169621-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – Świadczenie usługi pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografu komputerowego Ingenuity CT dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografu komputerowego Ingenuity CT dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografu komputerowego Ingenuity CT dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie. Kompleksowa obsługa serwisowa – pogwarancyjna zestawu Tomografu Komputerowego Ingenuity Core 128 nr 728323 o nr seryjnym 336389 wraz ze stacją opisową. Przeglądy techniczne Dojazdy, diagnozy, usługi napraw i kalibracje sprzętu Diagnostyka, monitoring i naprawa zdalna poprzez łącze Internet (jeśli technicznie możliwe) Priorytet w obsłudze zgłoszeń Wymianę wszystkich uszkodzonych części zamiennych (łącznie z lampa RTG i detektorem) Zalecane przez producenta modyfikacje oprogramowania i konstrukcji, poprawiające wydajność pracy i bezpieczeństwo Proaktywny monitoring systemu
Interne Kennung3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNa ofertę składa się: 1) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz ofertowy (wzór stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ) - Formularz nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 2) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz asortymentowo – cenowy – (wzór stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ) Formularz jest częścią oferty i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp (należy złożyć wyłącznie w części, na które jest składana oferta); 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, w skrócie „JEDZ" (wzór stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez dwóch lub więcej wykonawców albo korzystania przez wykonawcę z podmiotów udostępniających zasoby na warunkach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy Pzp, oświadczenie składa osobno każdy wykonawca, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy; 4) Sporządzony przez wykonawcę Formularz ofertowy udostępniony przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczony w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”. 5) Pełnomocnictwo w oryginale lub poświadczone notarialnie - do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji. Pełnomocnictwo musi być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy do reprezentowania Wykonawcy wymagana jest reprezentacja łączna (więcej niż jedna osoba), do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo/a podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym łącznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentacji. Wykonawca może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale wtedy wymagane jest pozyskanie notarialnego uwierzytelnienia odpisu pełnomocnictwa opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza; 6) oryginał gwarancji lub poręczenia, jeśli wadium wnoszone jest w innej formie niż pieniądz, opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę gwarancji/poręczenia; 7) w przypadku ubiegania się o udzielenie zamówienia wspólnie, Oświadczenie Wykonawców – wzór stanowi Załącznik 7 do SWZ; 8) w przypadku oddania do dyspozycji Wykonawcy zasobów podmiotu trzeciego, Zobowiązanie podmiotu trzeciego – wzór stanowi Załącznik 6 do SWZ, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania podmiotu trzeciego.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografu komputerowego Ingenuity CT dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie. Kompleksowa obsługa serwisowa – pogwarancyjna zestawu Tomografu Komputerowego Ingenuity Core 128 nr 728323 o nr seryjnym 336389 wraz ze stacją opisową.Przeglądy techniczne Dojazdy, diagnozy, usługi napraw i kalibracje sprzętu Diagnostyka, monitoring i naprawa zdalna poprzez łącze Internet (jeśli technicznie możliwe) Priorytet w obsłudze zgłoszeń Wymianę wszystkich uszkodzonych części zamiennych (łącznie z lampa RTG i detektorem) Zalecane przez producenta modyfikacje oprogramowania i konstrukcji, poprawiające wydajność pracy i bezpieczeństwo Proaktywny monitoring systemu