See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych dla Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych - zwanych dalej Odczynnikami (w tym specjalistycznych materiałów zużywalnych - zwanych dalej Materiałami) zwanych łącznie Produktami dla Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego. 2. Opis przedmiotu zamówienia określa: a) dla Części 1 - załącznik nr 7 do SWZ – Formularz cenowy – specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Biologii Molekularnej Zwierząt, b) dla Części 2 - załącznik nr 8 do SWZ – Formularz cenowy – specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Biotechnologii Rozrodu i Kriokonserwacji, c) dla Części 3 - załącznik nr 9 do SWZ – Formularz cenowy – specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Hodowli Drobiu
Vorherige Bekanntmachung: 15447-2026
Interne Kennung: UE-01/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Biologii Molekularnej Zwierząt
Beschreibung: Specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Biologii Molekularnej Zwierząt, zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Biotechnologii Rozrodu i Kriokonserwacji
Beschreibung: Specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Biotechnologii Rozrodu i Kriokonserwacji, zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Hodowli Drobiu
Beschreibung: Specjalistyczne Odczynniki i Materiały chemiczne dla Zakładu Hodowli Drobiu, zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ
Interne Kennung: część 3