2. Verfahren
Verfahren
Titel: JeugdzorgPlus 2027-2029 Jeugdhulpregio West-Brabant Oost
Beschreibung: Het doel van deze inkoop is het contracteren van één aanbieder voor het leveren van JeugdzorgPlus.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie inkoopdocument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000