2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor de aankoop van elektrotechnisch materiaal en huishoudtoestellen 2025 - 2029
Beschreibung: Raamcontract voor de aankoop van elektrotechnisch materiaal en huishoudtoestellen 2025 - 2029
Interne Kennung: PPP0WW-786/5076/tdstc2025_001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ELEKTROTECHNISCH MATERIAAL
Beschreibung: ELEKTROTECHNISCH MATERIAAL
Interne Kennung: tdjstc2025_001_1
Los: LOT-0002
Titel: HUISHOUDTOESTELLEN
Beschreibung: HUISHOUDTOESTELLEN
Interne Kennung: tdstc2025_001 2_2
169719-2025 - Mededinging
België – Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting – Raamcontract voor de aankoop van elektrotechnisch materiaal en huishoudtoestellen 2025 - 2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0WW-786/5076/tdstc2025_001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ELEKTROTECHNISCH MATERIAAL
Interne identificatiecode: tdjstc2025_001_1
Perceel: LOT-0002
Titel: HUISHOUDTOESTELLEN
Beschrijving: HUISHOUDTOESTELLEN
Interne identificatiecode: tdstc2025_001 2_2