2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strefa Płatnego Parkowania w Ostrowcu Świętokrzyskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja w trybie „zaprojektuj i wybuduj” wszelkich działań związanych z przygotowaniem, uzgodnieniem i zatwierdzeniem dokumentacji wykonawczej wraz z realizacją robót budowlanych, dostaw i usług związanych z wprowadzeniem strefy płatnego parkowania, dostawą samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia działań Straży Miejskiej w zakresie nadzorowania strefy. Przedmiotowa strefa płatnego parkowania będzie obejmowała ścisłe centrum miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i zostanie wprowadzona w ulicach: Młyńskiej, Górzystej, Kościelnej, Okólnej, Rynek, Siennieńskiej (na odcinku od ul. Okólnej do ul. Polnej), Jana Głogowskiego, Szerokiej, Stodolnej, Czerwonego Krzyża, Piwnej, Adama Wardyńskiego oraz ul. Iłżeckiej – na odcinku od ul. Polnej do ul. Nowej. 2. Zamówienia jest podzielone na dwie części: Część pierwsza – Budowa strefy płatnego parkowania w Ostrowcu Świętokrzyskim; Część druga – Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej; 3. Opis przedmiotu zamówienia dla części pierwszej. Przedmiotem części pierwszej zamówienia „Budowa strefy płatnego parkowania w Ostrowcu Świętokrzyskim” jest: 3.1. opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie dokumentacji wykonawczej strefy płatnego parkowania uwzgledniającej między innymi: dokonanie inwentaryzacji miejsc postojowych, opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu, lokalizację parkometrów. 3.2. dostawa, montaż i realizacja robót budowlanych w zakresie: montażu oznakowania pionowego wykonania oznakowania poziomego wykonanie ewentualnych drobnych robót budowlanych w zakresie poprawy dostępności do parkomatów osobom z niepełnosprawnościami (przebruki nawierzchni, obniżenia krawężników) montażu i uruchomienia parkomatów; 3.3. wdrożenie systemu obsługi i zarządzania i nadzoru strefy płatnego parkowania poprzez: konfigurację i uruchomienie systemu rozliczeń i nadzoru, dostawę urządzeń kontrolerskich, dostawę wyposażenia dla potrzeb Centrum Obsługi Strefy Płatnego Parkowania - wyposażenie teleinformatyczne (serwer, komputery, urządzenia wielofunkcyjne, sprzęt sieciowy, karty sim), - wyposażenie pomieszczenia w meble biurowe, przeprowadzenie szkoleń w zakresie działania i obsługi systemu osób przewidzianych do obsługi strefy. 4. Opis przedmiotu zamówienia dla części drugiej. Przedmiotem części drugiej zamówienia „Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej” jest: 4.1. dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej - w ramach działań związanych z obsługą strefy płatnego parkowania wraz z wyposażeniem dodatkowym tj. oklejeniem oznaczeń funkcyjnych pojazdu, wyposażeniem w środki łączności oraz sygnalizację świetlną i dźwiękową. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia i wymagania dotyczące sposobu jego wykonania określają załączniki, stanowiące integralną część niniejszej SWZ: a) opis przedmiotu zamówienia (załączniki nr 4a i 4b do SWZ); b) Program Funkcjonalno - Użytkowy (załączniki nr 4 do SWZ); c) aktualizacja PFU w zakresie sprzętu IT (załącznik nr 4c do SWZ); d) projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 2a i 2b do SWZ). Dalej - zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: Or.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 51214000 Installation von Parkuhren, 32400000 Netzwerke, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strefa płatnego parkowania w Ostrowcu Świętokrzyskim - część 1. Budowa strefy płatnego parkowania w Ostrowcu Świętokrzyskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja w trybie „zaprojektuj i wybuduj” wszelkich działań związanych z przygotowaniem, uzgodnieniem i zatwierdzeniem dokumentacji wykonawczej wraz z realizacją robót budowlanych, dostaw i usług związanych z wprowadzeniem strefy płatnego parkowania, dostawą samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia działań Straży Miejskiej w zakresie nadzorowania strefy. Przedmiotowa strefa płatnego parkowania będzie obejmowała ścisłe centrum miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i zostanie wprowadzona w ulicach: Młyńskiej, Górzystej, Kościelnej, Okólnej, Rynek, Siennieńskiej (na odcinku od ul. Okólnej do ul. Polnej), Jana Głogowskiego, Szerokiej, Stodolnej, Czerwonego Krzyża, Piwnej, Adama Wardyńskiego oraz ul. Iłżeckiej – na odcinku od ul. Polnej do ul. Nowej. 3. Opis przedmiotu zamówienia dla części pierwszej. Przedmiotem części pierwszej zamówienia „Budowa strefy płatnego parkowania w Ostrowcu Świętokrzyskim” jest: 3.1. opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie dokumentacji wykonawczej strefy płatnego parkowania uwzgledniającej między innymi: dokonanie inwentaryzacji miejsc postojowych, opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu, lokalizację parkometrów. 3.2. dostawa, montaż i realizacja robót budowlanych w zakresie: montażu oznakowania pionowego wykonania oznakowania poziomego wykonanie ewentualnych drobnych robót budowlanych w zakresie poprawy dostępności do parkomatów osobom z niepełnosprawnościami (przebruki nawierzchni, obniżenia krawężników) montażu i uruchomienia parkomatów; 3.3. wdrożenie systemu obsługi i zarządzania i nadzoru strefy płatnego parkowania poprzez: konfigurację i uruchomienie systemu rozliczeń i nadzoru, dostawę urządzeń kontrolerskich, dostawę wyposażenia dla potrzeb Centrum Obsługi Strefy Płatnego Parkowania - wyposażenie teleinformatyczne (serwer, komputery, urządzenia wielofunkcyjne, sprzęt sieciowy, karty sim), - wyposażenie pomieszczenia w meble biurowe, przeprowadzenie szkoleń w zakresie działania i obsługi systemu osób przewidzianych do obsługi strefy. Dalej - zgodnie z SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 51214000 Installation von Parkuhren, 32400000 Netzwerke, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Strefa Płatnego Parkowania w Ostrowcu Świętokrzyskim - część 2. - Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej
Beschreibung: 4. Opis przedmiotu zamówienia dla części drugiej. Przedmiotem części drugiej zamówienia „Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej” jest: 4.1. dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej - w ramach działań związanych z obsługą strefy płatnego parkowania wraz z wyposażeniem dodatkowym tj. oklejeniem oznaczeń funkcyjnych pojazdu, wyposażeniem w środki łączności oraz sygnalizację świetlną i dźwiękową. Dalej - zgodnie z SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge