2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań gastroskopii w SPZOZ w Myślenicach
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań gastroskopii w SPZOZ w Myślenicach
Interne Kennung: GAS/XII
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001