2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voornemen IKC uitgifte MFA Plan Zuid
Beschreibung: Kappio wordt al enige serieuze gegadigde gezien voor deelname aan MFA Plan Zuid voor het onderdeel kinderopvang en BSO. SKO De Streek heeft een ondertekende intentieverklaring met Kappio afgesloten. De Intentieverklaring, ondertekend op 28 augustus 2025, bevestigt dat beide organisaties een intensieve samenwerking tussen primair onderwijs en kinderopvang essentieel vinden voor een breed en inclusief aanbod voor kinderen van 0–12 jaar. De Molenwiek is expliciet genoemd als een van de drie scholen die op korte termijn nieuwbouw nastreven om deze samenwerking te versterken. De Intentieverklaring toont aan dat de samenwerking al serieus en geformaliseerd is en dat er een concrete aanzet ligt voor MFA Zuid. 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1