2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch aankoopsysteem categorie Onderwijs
Beschreibung: De Politie huurt via de Inhuurdesk Politie tijdelijk personeel in en beoogt hiermee een diversiteit aan aanbieders aan te spreken, ongeacht de organisatievorm. De inhuurdesk Politie wordt gepubliceerd als dynamisch aankoopsysteem op grond van de Aanbestedingswet 2012. Vanaf 18 april 2016 geldt hiervoor de Richtlijn betreffende het plaatsen van overheidsopdrachten (2014/24) en daarmee zal de Inhuurdesk onder het regime van die richtlijn vallen. Deze categorie betreft de tijdelijke inhuur van Onderwijs personeel. Om in aanmerking te komen voor toekomstige opdrachten kunnen leveranciers een Verzoek tot toelating indienen voor deze categorie. Dit is mogelijk op de website www.inhuurdeskpolitie.nl. Voor de Categorie Onderwijs zijn we op zoek naar deskundigen ten behoeve van het onderwijs dat voor de Politie wordt verzorgd. Voor het onderwijs is met name de Politieacademie regelmatig op zoek naar: Gastdocenten Examinatoren Planners Onderwijskundigen Toetskundigen Uitvoering van werkzaamheden vindt voornamelijk plaats op de volgende locaties van de Politieacademie, deze zijn: Amsterdam Apeldoorn Den Haag Drachten Eindhoven Lelystad Rotterdam Ossendrecht Over 2018 en 2019 is zijn er gemiddeld 13 uitvragen per jaar uitgezet voor de categorie Onderwijs. De Politie is voornemens de Categorie te hanteren gedurende een looptijd van 5 jaar, gerekend vanaf 21 maart 2020 met een optie tot verlenging van 2 maal 12 maanden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderwijs
Beschreibung: categorie Onderwijs
Interne Kennung: 1