See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów montażowych, podzespołów komputerowych, złącz, adapterów, kabli oraz uszczelek ekranujących dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa elementów montażowych, podzespołów komputerowych, złącz, adapterów, kabli oraz uszczelek ekranujących dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego”. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na dziewięć niezależnych części nazywając je odpowiednio: 1) Część I - Klawiatury; 2) Część II - Elektroniczne elementy montażowe; 3) Część III - Złącza i adaptery; 4) Część IV - Dyski twarde; 5) Część V - Płyta główna i akcesoria 6) Część VI - Przemysłowe elementy montażowe; 7) Część VII - Uszczelki ekranujące; 8) Część VIII – Kable sygnałowe; 9) Część IX – Ekrany dotykowe i akcesoria Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 1) Załącznik nr 3 do SWZ – dla Części I; 2) Załącznik nr 3a do SWZ – dla Części II; 3) Załącznik nr 3b do SWZ – dla Części III; 4) Załącznik nr 3c do SWZ – dla Części IV; 5) Załącznik nr 3d do SWZ – dla Części V; 6) Załącznik nr 3e do SWZ – dla Części VI; 7) Załącznik nr 3f do SWZ – dla Części VII; 8) Załącznik nr 3g do SWZ – dla Części VIII; 9) Załącznik nr 3h do SWZ – dla Części IX; będące jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZWiPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podzespołów niezbędnych do produkcji transporterów opancerzonych wykonywanych na potrzeby Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej. Przedmiotem umowy wykonawczej zawartej pomiędzy Skarbem Państwa reprezentowanym przez Agencję Uzbrojenia a AMZ KUTNO S.A., jest dostawa 28 egzemplarzy transporterów wraz z pakietem logistycznym i szkoleniowym z terminem realizacji w latach 2026-2028. Wojskowy Instytut Łączności im. prof. dr. hab. Janusza Groszkowskiego – Państwowy Instytut Badawczy w umowie wykonawczej został wskazany jako Podwykonawca do zakresu czynności będących elementem w ramach produkcji pojazdów. Stąd też, została zawarta umowa podwykonawcza pomiędzy AMZ KUTNO S.A a Instytutem. Realizacja umowy podwykonawczej polega na dostawie urządzeń według zatwierdzonej Dokumentacji Konstrukcyjnej oraz wymagań normy NO-06-A101:2021. Zgodnie z przyjętą dokumentacją, WIŁ-PIB zobowiązany jest do stosowania ściśle określonych i wskazanych elementów montażowych, bez możliwości zastępowania ich produktami zamiennymi. Według harmonogramu realizacji umowy podwykonawczej wynika, że koniecznym jest zakup części podzespołów objętych niniejszym zamówieniem w terminie do 31 grudnia 2025 r, Tak przyjęty terminarz realizacji umowy podwykonawczej pozwoli zapewnić ciągłość jej dostaw oraz terminowość. Mając na uwadze trudności w dostępności podzespołów komputerowych, złącz, adapterów, kabli oraz uszczelek ekranujących, wynikające m.in. napięć politycznych na świecie oraz konfliktów zbrojnych realizacja przedsięwzięć związanych z pozyskaniem ww. elementów jest poważnie utrudniona. Producenci oferują dostępność komponentów jedynie w czasie rzeczywistym, a większe partie zamówień wiążą się z wydłużonymi terminami dostaw, sięgającymi wielu miesięcy. W związku z powyższym, skrócenie terminu składania ofert umożliwi WIŁ-PIB szybsze przeprowadzenie procedury przetargowej i dokonanie zamówienia niezbędnych komponentów z odpowiednim wyprzedzeniem. Ma to kluczowe znaczenie dla zapewnienia terminowego wywiązywania się z zawartej umowy. Jednocześnie skrócenie terminu składania ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Klawiatury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części I jest dostawa Klawiatur. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części I realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3 do SWZ, maksimum do 8 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3 do SWZ, maksimum do 20 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 luty 2026r.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Elektroniczne elementy montażowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części II jest dostawa elektronicznych elementów montażowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3a do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części II realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3a do SWZ, maksimum do 6 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3a do SWZ, maksimum do 20 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 luty 2026r.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Złącza i adaptery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części III jest dostawa złącz i adapterów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3b do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części III realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3b do SWZ, maksimum do 6 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3b do SWZ, maksimum do 20 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 luty 2026r.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Dyski twarde
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części IV jest dostawa dysków twardych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3c do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części IV realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3c do SWZ, maksimum do 16 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3c do SWZ, maksimum do 24 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 kwiecień 2026r.
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Płyta główna i akcesoria
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części V jest dostawa płyty głównej i akcesoriów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3d do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części V realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3d do SWZ, maksimum do 16 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3d do SWZ, maksimum do 24 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 kwiecień 2026r.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Przemysłowe elementy komputerowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części VI jest dostawa przemysłowych elementów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3e do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części VIII realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3e do SWZ, maksimum do 16 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3e do SWZ, maksimum do 24 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 kwiecień 2026r.
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Uszczelki ekranujące
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części VII jest dostawa uszczelek ekranujących. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3f do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części VII realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3f do SWZ, maksimum do 10 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3f do SWZ, maksimum do 20 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 luty 2026r.
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Kable sygnałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części VIII jest dostawa kabli sygnałowych . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3g do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części VIII realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3g do SWZ, maksimum do 10 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3g do SWZ, maksimum do 20 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 luty 2026r.
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Ekrany dotykowe i akcesoria
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części IX jest ekranów dotykowych i akcesoriów . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3h do SWZ, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia dla części VIII realizowany będzie w następujących terminie: a) etap I - ilość zgodna z kolumną 4 załącznika nr 3h do SWZ, maksimum do 10 tygodni od dnia podpisania umowy, b) etap II - ilość zgodna z kolumną 4a załącznika nr 3h do SWZ, maksimum do 20 tygodni od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż 1 luty 2026r.