169895-2026 - Wettbewerb
Polen – Informationssysteme und Server – Przetarg nieograniczony PN/03KPO/01/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa i rozbudowa systemu Cardiopoint w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony PN/03KPO/01/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa i rozbudowa systemu Cardiopoint w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa i rozbudowa systemu Cardiopoint w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwo, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1). Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 10 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.
Interne KennungPN/03KPO/01/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungRozbudowa systemu Cardiopoint
Interne KennungPakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme