2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ NEJDEK, NÁM. KARLA IV. – CELKOVÁ REKONSTRUKCE 1. STUPNĚ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních úprav objektu SO 03 Základní školy – I. Stupně.
Interne Kennung: Nejdek - ZŠ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001