See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de servicekost MATLAB 2026-2027-2028-2029 en de aankoop van toolboxes etc.
Beschreibung: • De aankoop van NNU en floating licenties voor MATLAB software; • De aankoop van toolboxen; • De jaarlijkse vernieuwing van de Software Maintenance Service
Interne Kennung: WOO-FM2025-071
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOO-FM2025-071 - 1
Beschreibung: MatLab-licenties 2026
Interne Kennung: 1