2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA NÁKUP LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ
Beschreibung: Předmětem jsou průběžné dodávky léčivých přípravků dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: VZ2025008
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva č. 57 - C01CA03 - NOREPINEFRIN
Beschreibung: Předmětem této výzvy jsou průběžné dodávky léčivých přípravků dle potřeb zadavatele - ATC C01CA03 - NOREPINEFRIN.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • změny ceny v důsledku změny DPH – k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečněného zdanitelného plnění; tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě; • změna ceny – snížení či zvýšení jednotkové ceny na základě rozhodnutí SÚKL – pokud dojde rozhodnutím SÚKL o maximální ceně nebo o úhradě léčivého přípravku ke snížení či zvýšení maximální ceny léčivého přípravku a toto rozhodnutí je podstatné pro sjednanou smluvní jednotkovou cenu, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně proporcionálně upravena. Změna ceny v podobě zvýšení vyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě. • změna ceny – snížení ceny v důsledku jednostranného rozhodnutí dodavatele – pokud dojde jednostranným rozhodnutím výrobce ke snížení jednotkové ceny léčivého přípravku oproti sjednané smluvní jednotkové ceně, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně snížena; • změna množství – v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, si kupující vyhrazuje právo odebrat nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství předpokládanému, a to za dodržení všech podmínek sjednaných v této smlouvě. Odběr vyššího množství zboží je možný nejvýše do výše 30 % celkové kupní ceny za předpokládané množství zboží uvedené v Příloze č. 1. Specifikace a ceny zboží, a to na základě uzavřeného dodatku ke smlouvě. • změna dodavatele – kupující si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění. Ke změně v osobě dodavatele dojde, pokud bude kupní smlouva vypovězena, nebo dojde k odstoupení od kupní smlouvy z důvodů na straně prodávajícího, nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Zadavatel je oprávněn obrátit se s výzvou s podpisu kupní smlouvy na účastníka původního zadávacího řízení, který se v provedeném hodnocení umístil jako další v pořadí. K podpisu nové kupní smlouvy dojde, pokud tento účastník uvedený v předchozí větě přistoupí na dodací podmínky, které uvedl ve své nabídce v rámci tohoto zadávacího řízení. Tento postup lze opakovat.