2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych.
Beschreibung: Dostawa paliw płynnych tj. Pb-95, ON oraz gazu propan- butan LPG do magazynów WPR SP ZOZ w Lublinie ul. Bursaki 17. 1) Benzyna Bezołowiowa Pb95 kod CN 2710 12 45 – 931 m3 (931 000 litrów). 2) Olej Napędowy ON kod CN 2710 19 43, 2710 20 11, (standardowy; letni, przejściowy i zimowy) – 4 005 m3 (4 005 000 litrów). 3) Gaz propan-butan LPG kod CN 2711 12, 2711 13, 2711 19 00 (mieszanka letnia i zimowa) – 1 050 000 litrów.
Interne Kennung: NOZ.25.01.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Benzyna bezołowiowa Pb95
Beschreibung: Część1 - Benzyna Bezołowiowa Pb95 kod CN 2710 12 45 – 931 m3, paliwo musi spełniać normę PN-EN 228+A1:2017-06 oraz wymagania zawarte w aktualnym na dzień dostawy Rozporządzeniu Ministra Gospodarki w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Szczegółowe warunki dostaw określone zostały w projekcie umowy odpowiednio dla części postępowania. Minimalna ilość w dostawie – 5 000 litrów
Interne Kennung: NOZ.25.01.25 Część 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Los: LOT-0002
Titel: Olej napędowy ON
Beschreibung: Część 2 - Olej Napędowy ON kod CN 2710 19 43, 2710 20 11, (standardowy; letni, przejściowy i zimowy) – 4 005 m3 litrów, paliwo musi spełniać normę PN-EN 590+A1:2017-06/Ap2:2018-09 oraz wymagania zawarte w aktualnym na dzień dostawy Rozporządzeniu Ministra Gospodarki w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, zamawiający wymaga aby w okresie od 1 grudnia do 28 lutego dostarczany był wyłącznie produkt o kodzie CN 2710 19 43. Szczegółowe warunki dostaw określone zostały w projekcie umowy odpowiednio dla części postępowania. Minimalna ilość w dostawie – 10 000 litrów
Interne Kennung: NOZ.25.01.25 Część 2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Los: LOT-0003
Titel: Gaz propan-butan LPG
Beschreibung: część 3 - Gaz propan-butan LPG kod CN 2711 12, 2711 13 , 2711 19 00 (mieszanka letnia i zimowa) – 1 050 000 litrów, gaz musi spełniać normę PN-EN 589+A1:2012 oraz wymagania zawarte w aktualnym na dzień dostawy Rozporządzeniu Ministra Energii w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG). Szczegółowe warunki dostaw określone zostały w projekcie umowy odpowiednio dla części postępowania. Dostawa najpóźniej przy 30% napełnienia zbiornika.
Interne Kennung: NOZ.25.01.25 Część 3.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)