170054-2025 - Planung
Niederlande – Veranstaltung von Sprachkursen – Marktconsultatie Zomercursussen studenten neerlandistiek
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Zomercursussen studenten neerlandistiek
Beschreibung: De opdracht behelst het ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van een intensieve zomercursus in Vlaanderen of Nederland voor studenten neerlandistiek. De cursus richt zich op gemotiveerde studenten tussen de 18 en 35 jaar die een cursus Nederlands, opleiding Nederlands als Vreemde Taal (NVT) of neerlandistiek volgen aan een universiteit of hogeschool buiten het Nederlandse taalgebied en zowel productief als receptief ministens op het niveau B1 van het Gemeenschappelijk Europees Referentiekader voor Moderne Vreemde Talen functioneren. Zie de planning in het marktconsultatiedocument. 4 jaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen