2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkenningsfase Monnickendam Zeedijk
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het verrichten van ingenieursdiensten ten behoeve van de verkenningsfase van het project Monnickendam Zeedijk (ca. 3,9 km). Dit project is een HWBP-project. De uit te voeren werkzaamheden bevatten o.a. het uitvoeren van (conditionerende) onderzoeken, uitvoeren van omgevingsmanagement en het bepalen van mogelijke oplossingsrichtingen, kansrijke alternatieven en uiteindelijk een voorkeursalternatief. Na doorvoeren van de wijzigingen is de opdracht niet wezenlijk gewijzigd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het verrichten van ingenieursdiensten ten behoeve van de verkenningsfase van het project Monnickendam Zeedijk (ca. 3,9 km). Dit project is een HWBP-project. De uit te voeren werkzaamheden bevatten o.a. het uitvoeren van (conditionerende) onderzoeken, uitvoeren van omgevingsmanagement en het bepalen van mogelijke oplossingsrichtingen, kansrijke alternatieven en uiteindelijk een voorkeursalternatief. 919805
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het verrichten van diensten voor de planuitwerkingsfase van het project Monnickendam Zeedijk is optioneel en maakt geen onderdeel uit van de scope van onderhavige aanbesteding van diensten voor de verkenningsfase. Aanbesteder behoudt zich het recht voor de opdracht tot het verrichten van diensten voor de verkenningsfase uit te breiden met het verrichten van diensten voor de planuitwerkingsfase conform de bepalingen van artikel 2.163c Aanbestedingswet (herzieningsclausule). Van deze herzieningsclausule maakt aanbesteder gebruik indien partijen alsdan overeenstemming bereiken over de voorwaarden (waaronder de prijsvorming) voor het verrichten van deze aanvullende diensten en zal mede afhankelijk zijn van de wijze waarop de opdrachtnemer de opdracht voor de verkenningsfase heeft uitgevoerd en daarbij binnen de afgesproken kaders voor geld, tijd en kwaliteit is gebleven. Als opdrachtgever besluit geen gebruik te maken van de herzieningsclausule zal de opdracht voor de planuitwerkingsfase van het project Monnickendam Zeedijk middels een nieuwe aanbestedingsprocedure aan de markt voorgehouden worden. In die situatie kan de mededinging verstoord worden of een risico op concurrentievervalsing ontstaan door de betrokkenheid van de opdrachtnemer uit onderhavige aanbesteding. Om deze situatie te voorkomen dient de opdrachtnemer alsdan af te zien van deelname aan deze nieuwe uitvraag, in welke hoedanigheid dan ook (hetzij als zelfstandige inschrijver, in combinatie, als onderaannemer of als derde). Aanbesteder acht dit een passende maatregel om een eerlijke mededinging te kunnen garanderen. Door aan onderhavige aanbestedingsprocedure deel te nemen verklaart gegadigde zich onvoorwaardelijk akkoord met deze maatregel.