See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aardingsmaterialen - ARM / 2025
Beschreibung: Opstellen van een 'vijver' van gekwalificeerde (erkende) leveranciers voor de levering van Aardingsmaterialen (o.m. aardingsstaven, draagbare aardings- en kortsluitapparatuur voor HS en voor LS, aardingsonderbreker en aardcollector voor HS-installaties, splitbouten) die beantwoorden aan de toepasselijke normen en aan de bijkomende voorschriften van de Aanbestedende Overheid. Om in aanmerking te kunnen komen voor deelname aan de eerstvolgende door de aanbestedende overheid georganiseerde raamovereenkomsten, dient uw volledig en ontvankelijk kwalificatiedossier uiterlijk op 16 juni 2025 via het e-tendering-platform te zijn ingediend. Eventuele vragen met betrekking tot deze kwalificatie moeten idealiter tegen 5 mei 2025 schriftelijk gesteld worden. Omdat het de eerste keer is dat dit dossier op Belgisch federaal niveau wordt georganiseerd en ook omdat de gevolgen van de energietransitie nog niet volledig in te schatten zijn, kunnen we in dit stadium slechts ruwe schattingen meegeven: Aardingsstaven en toebehoren: grootte-orde: 60.000 stuks/jaar; Draagbare HS-aardings- en -kortsluitapparatuur met klemmen voor vaste punten en hun toebehoren: grootte-orde: 100 à 300 stuks/jaar; Draagbare LS-aardings- en -kortsluitapparatuur en toebehoren: grootte-orde: 100 à 300 stuks/jaar; Aardingsonderbreker en aardcollector voor HS-installaties: 1.000 stuks/jaar; Splitbouten (split bolts): grootte-orde: 25.000 stuks/jaar
Interne Kennung: Fluvius - ARM / 2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31216100 Blitzschutzvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fluvius - ARM / 2025 - 1
Interne Kennung: 1