2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie zestawów wideokonferencyjnych w Banku Gospodarstwa Krajowego wraz ze świadczeniem usług serwisu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów wideokonferencyjnych wraz z usługą montażu w wyznaczonych salach konferencyjnych wskazanych przez Zamawiającego w lokalizacjach znajdujących się na terenie Polski określonych w Załączniku nr 1 do OPZ oraz usługą wdrożenia w infrastrukturze Banku Gospodarstwa Krajowego (dalej: Zamawiający lub Bank), integracji z posiadanym systemem Microsoft Teams Rooms oraz świadczeniem usług serwisu, w podziale na zamówienie podstawowe oraz opcjonalne. Zarówno urządzania, jak i akcesoria składające się na zestawy muszą być objęte serwisem producenta oraz Wykonawcy przez okres 36 miesięcy. W celu spełnienia wymagań OPZ w tym zakresie, Wykonawca musi wykupić na potrzeby Zamawiającego wsparcie techniczne u producenta dostarczanych urządzeń i akcesoriów. 2. Zamówienie zostało podzielone na podstawę i opcję: W ramach zamówienia podstawowego Zamawiający wymaga dostarczenia, montażu oraz wsparcia we wdrożeniu i integracji z systemem Microsoft Teams Rooms 22 zestawów wideokonferencyjnych w salach konferencyjnych centrali Banku w Warszawie ul. Chmielna 73. W ramach zamówienia opcjonalnego Zamawiający może zamówić dodatkowe zestawy konferencyjne w maksymalnej liczbie do 55 sztuk wraz z usługą dostawy, montażu w wyznaczonych salach konferencyjnych wskazanych przez Zamawiającego w lokalizacjach znajdujących się na terenie Polski określonych w Załączniku nr 1 do OPZ, oraz usługą wdrożenia w infrastrukturze Banku i integracją z systemem Microsoft Teams Rooms. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZK/11/DI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia opcjonalnego Zamawiający może zamówić dodatkowe zestawy konferencyjne w maksymalnej liczbie do 55 sztuk wraz z usługą dostawy, montażu w wyznaczonych salach konferencyjnych wskazanych przez Zamawiającego w lokalizacjach znajdujących się na terenie Polski określonych w Załączniku nr 1 do OPZ, oraz usługą wdrożenia w infrastrukturze Banku i integracją z systemem Microsoft Teams Rooms. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ