2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingenvervoer Schoolzwemmen
Beschreibung: Gemeente Haarlemmermeer biedt alle voor scholen in de gemeente de gelegenheid deel te nemen aan het zwemmen in schoolverband. De gemeente biedt de basisscholen die deelnemen kosteloos het vervoer tussen school en zwembad aan. Met de scholen is afgesproken dat de gemeente het schoolzwemvervoer bekostigt en dat de scholen, zwembaden en vervoerder verantwoordelijk zijn voor de uitvoering. In het huidige vervoersplan (zie Bijlage E1 prijzenblad “tab 3 overzicht vervoersplan”) vindt het vervoer wekelijks plaats op de maandag, dinsdag en donderdag. Op basis van huidige schooljaar is sprake van een inzet van ca. 280 bussen per jaar en ca. 800 uur inzet per jaar. Hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Interne Kennung: 2024-485
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Haarlemmermeer biedt alle scholen in de gemeente de gelegenheid deel te nemen aan het zwemmen in schoolverband. De gemeente biedt de basisscholen die deelnemen kosteloos het vervoer tussen school en zwembad aan. Met de scholen is afgesproken dat de gemeente het schoolzwemvervoer bekostigt en dat de scholen, zwembaden en vervoerder verantwoordelijk zijn voor de uitvoering. In het huidige vervoersplan (zie Bijlage E1 prijzenblad “tab 3 overzicht vervoersplan”) vindt het vervoer wekelijks plaats op de maandag, dinsdag en donderdag. Op basis van huidige schooljaar is sprake van een inzet van ca. 280 bussen per jaar en ca. 800 uur inzet per jaar. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze dagen en aantallen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van 25 maanden met als ingangsdatum 1 juli 2025. De initiële looptijd loopt dus van 1 juli 2025 tot en met 31 juli 2027.