2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK-FF – LVT – ICT vybavení 2025
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka serverů, diskových polí, síťových přepínačů a páskové zálohovací knihovny a dodávka multifunkčních tiskáren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32413100 Router für Netzwerke, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serverové vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky pro část 1 je dodávka serverů, diskových polí, síťových přepínačů a páskové zálohovací knihovny.
Interne Kennung: Serverové vybavení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233160 Streamer-Laufwerk, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0002
Titel: Multifunkční tiskárny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky pro část 2 je dodávka multifunkčních tiskáren.
Interne Kennung: Multifunkční tiskárny
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker