See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud en keuringen van HVAC installaties
Beschreibung: Onderhoud en keuringen van HVAC installaties
Interne Kennung: VGC2023/DFBA/Aankoop/MDC/31
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VGC2023/DFBA/Aankoop/MDC/31 - 1
Beschreibung: onderhoud en keuringen van HVAC installaties binnen het patrimonium van de Vlaamse Gemeenschapscommissie
Interne Kennung: 1