2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 28/25 - świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 – Lista asortymentowo-cenowa ,Opis parametrów technicznych OPZ dla zadania załącznik nr 4 Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 5 do SWZ „Warunki umowne”.
Interne Kennung: PN 28/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający nie może dopuścić do sytuacji, w której tak ważna usługa transportu specjalistycznego jakim jest transport sanitarny z zespołem specjalistycznym typu „S” została przerwana. Aby zapewnić stabilne działanie Szpitala i ciągłość usługi konieczne jest skrócenie terminu składania ofert w w/w postępowaniu. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia pociąga za sobą konieczność wynika z potrzeby, czy wręcz obowiązku zagwarantowania pacjentom ciągłości usługi. Wobec powyższego, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia przedmiotowego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składania ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest w pełni uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PN 28/25 świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 – Lista asortymentowo-cenowa , Opis parametrów technicznych OPZ - dla zadania załącznik nr 4 Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 5 do SWZ „Warunki umowne”.