2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności utrzymaniowych pojazdów kolejowych w zakresie poziomu P4 i P5 w 2026
Beschreibung: Wykonanie czynności utrzymaniowych pojazdów kolejowych w zakresie poziomu P4 i P5 w 2026. Realizacja Usług polegać będzie w szczególności na: 1) Wykonaniu czynności utrzymaniowych w zakresie poziomu P4, P5 pojazdów kolejowych znajdujących się na terenie działania Sekcji Eksploatacji: Szczecinek, Stargard, Koszalin, Szczecin Główny, Świnoujście; 2) Wykonaniu przeglądu okresowego urządzeń ABP, Tachografu, SHP,CA pojazdów kolejowych w siedzibach Sekcji Eksploatacji.
Interne Kennung: 0881/IZ18GM/00375/00429/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001