2. Verfahren
Verfahren
Titel: Všešímy - kanalizace a vodovod
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby „Všešímy – kanalizace a vodovod“ Předmětem této projektové dokumentace je návrh vodohospodářských objektů sloužících k zásobování spotřebiště kvalitní pitnou vodou a objektů sloužících k odvádění a čištění odpadních splaškových vod. Dokončené stavební dílo bude zásobovat pitnou vodou tyto spotřebiště – Všešímy a částečně také Vidovice. Tyto oblasti budou odkanalizovány splaškovou kanalizací (kombinace gravitační a tlakové kanalizace). Splaškové odpadní vody budou odváděny na nově navrženou čistírnu odpadních vod ČOV Všešímy, kde budou čištěny. K nově projektované ČOV bude vybudována přípojka NN. Přípojka NN bude vybudována také k vodoměrným šachtám VŠ1 a VŠ2. Vodoměrné šachty budou sloužit jako předávací místo mezi novým vodovodem a vodovodním přivaděčem s názvem REGION JIH. Vodovodní přivaděč REGION JIH provozuje I.T.V. CZ s.r.o. Stávající vodovodní přivaděč je napojen na štolový přivaděč z vodního zdroje Želivka. V rámci této projektové dokumentace je navrženo celkem 22 vodovodních řadů. 15 vodovodních řadů označovaných A až A-1-5, B až B-4 je situováno do centrální části místní části Všešímy. Vodovodní řady jsou napojeny přes vodoměrnou distriktní šachtu VŠ1. Ostatní vodovodní řady (6) označované C až C-5 jsou situovány do západní části místní části Všešímy a jihovýchodní oblastní místní části Vidovice a jsou napojeny přes vodoměrnou distriktní šachtu VŠ2. V této oblasti je navržena i vodovodní odbočka pro budoucí vodovodní řad C-6. Celková délka všech vodovodních řadů je 4153,58 m. V rámci PD je navržena splašková kanalizace – vzhledem ke členitosti terénu je navržena kombinace tlakové a gravitační kanalizace. V PD je navrženo 15 gravitačních splaškových stok o celkové délce 2556,61m a 9 tlakových kanalizačních řadů vč. kanalizační odbočky pro budoucí tlakový řad VIII o celkové délce 1724,48 m.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 00240401