2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová příprava stavby - Snížení energetické náročnosti a statické zabezpečení objektu ZŠ Školní č.p.2520, Česká Lípa
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení předprojektové přípravy, zpracování studie, zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby, inženýrská činnost pro povolení stavby, zpracování dokumentace pro provedení stavby, součinnost při podávání žádosti o dotaci, součinnost při výběru zhotovitele, autorský dozor a zpracování Energetického posudku po realizaci opatření pro investiční akci „Snížení energetické náročnosti a statické zabezpečení ZŠ Školní č.p. 2520, Česká Lípa“. Předmětem projektové dokumentace je návrh statického zajištění objektu, návrh opatření ke snížení energetické náročnosti objektu a návrh úprav objektu, které umožní užívání objektu osobami se sníženou schopností pohybu. Vše dle podmínek uvedených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ/068/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené zadávací řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ/068/2024, č.j. MUCL/59648/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ceny za jednotlivá dílčí plnění (části díla), která jsou uvedena jako milníky v příloze č. 4, smlouvy o dílo mohou být každý kalendářní rok ke dni 1. března navýšeny na základě indexu spotřebitelských cen (CPI) oficiálně vyhlášeného Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok. Takové navýšení je zhotovitel oprávněn písemně navrhnout objednateli nejpozději do konce února příslušného kalendářního roku. Zhotovitel je oprávněn žádat první zvýšení příslušných cen za jednotlivá dílčí plnění, k nimž dosud neobdržel od objednatele pokyn k zahájení plnění, dle uvedeného odstavce smlouvy nejdříve k 1. lednu 2026, tzn. na základě inflace za rok 2025. Pro vyloučení všech pochybností strany konstatují, že zhotovitel není oprávněn žádat zvýšení příslušných cen za jednotlivá dílčí plnění dle tohoto odstavce na základě inflace za rok 2024. Případná deflace vyjádřená indexem spotřebitelských cen (CPI) nevede ke snížení příslušných cen za jednotlivá dílčí plnění. Objednatel si vyhrazuje právo změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ nerealizovat části díla 3 a 5, a to jakéhokoliv jejich dílčího plnění s názvem Pobytová střecha, Zelené střechy, Výměna osvětlení, Fotovoltaický systém, Akumulace přebytků energie a Požárně bezpečnostní řešení dle smlouvy. V takovém případě objednatel tuto skutečnost sdělí zhotoviteli písemně nejpozději v pokynu objednatele k zahájení prací na části č. 3. Cena díla bude v rozsahu nerealizovaných částí díla ponížena o jejich cenu stanovenou v příloze č. 4 smlouvy. Objednatel si vyhrazuje právo změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ nerealizovat části díla 7, 8 a 9 dle smlouvy o dílo v případě, že objednatel nebude realizovat stavbu dle projektové dokumentace zpracované zhotovitelem na základě rozhodnutí orgánu města (objednatele). V takovém případě objednatel tuto skutečnost sdělí zhotoviteli písemně nejpozději do 30 kalendářních dnů od rozhodnutí orgánu města. Cena díla bude v rozsahu nerealizovaných částí díla ponížena o jejich cenu stanovenou v příloze č. 4 smlouvy o dílo. Případné další změny závazku z příkazní smlouvy budou provedeny v souladu s ustanoveními § 222 zákona.