See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren per perceel de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/0815ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Spring High, Mundus, Denise en dependance
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vijf (5) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Marcanti, Cartesius, Het 4e Gymnasium, De Eilanden en MSL
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren per perceel de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: AICS South, AICS South East en TASC
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Berlage Lyceum (2 locaties), Europaschool, WSV (2 locaties) en Alasca
Interne Kennung: 4