2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch aankoopsysteem categorie HRM
Beschreibung: De Politie huurt via de Inhuurdesk Politie tijdelijk personeel in en beoogt hiermee een diversiteit aan aanbieders aan te spreken, ongeacht de organisatievorm. De inhuurdesk Politie wordt gepubliceerd als dynamisch aankoopsysteem op grond van de Aanbestedingswet 2012. Vanaf 18 april 2016 geldt hiervoor de Richtlijn betreffende het plaatsen van overheidsopdrachten (2014/24) en daarmee zal de Inhuurdesk onder het regime van die richtlijn vallen. Deze categorie betreft de tijdelijke inhuur van HRM personeel. Om in aanmerking te komen voor toekomstige opdrachten kunnen leveranciers een Verzoek tot toelating indienen voor deze categorie. Dit is mogelijk op de website www.inhuurdeskpolitie.nl. De dienst HRM is georganiseerd vanuit het collega perspectief: de HR-functies waar leidinggevenden en medewerkers direct mee te maken hebben zijn bij elkaar georganiseerd (front-office). Het gaat hier om de HR-Servicedesk, HR-Accountmanagement en HR-Advies. De overige afdelingen zijn ingedeeld op basis van expertise en proces- en administratieve taken (back-office). Dit leidt tot een dienst die bestaat uit de afdelingen: - HR-Informatie en Advies - Operationele Begeleiding en Training - HR-Expertise (Arbeidszaken, Opleiden & Ontwikkelen, Veilig & Gezond Werken) - In-, Door- en Uitstroom - HR-Administratie De dienst HRM valt onder het Politiedienstencentrum. De bedrijfsvoering van de Politie – financiën, facilitaire zaken, informatiemanagement, ICT, communicatie en HRM – is landelijk georganiseerd in het Politiedienstencentrum (PDC). Dat ondersteunt het operationele politiewerk 24 uur per dag, zeven dagen per week. Dit doen bedrijfsvoeringsmedewerkers zowel centraal als op locatie in een eenheid. De bedrijfsvoering levert de producten en diensten waaraan de operationele collega’s behoefte hebben. Voor de categorie HRM is de Politie regelmatig op zoek naar professionals, zoals: • HRM adviseurs • HRM Managers • Arbeidsdeskundigen • Mobiliteitsadviseurs • Coaches • Recruiters Over 2018 en 2019 is zijn er gemiddeld 42 uitvragen per jaar uitgezet voor de categorie HRM. De Politie is voornemens de Categorie te hanteren gedurende een looptijd van 5 jaar, gerekend vanaf 21 maart 2020 met een optie tot verlenging van 2 maal 12 maanden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: HRM
Beschreibung: categorie HRM
Interne Kennung: 1
170484-2026 - Resultaat
Nederland – Algemene personeelsdiensten voor de overheid – Dynamisch aankoopsysteem categorie HRM
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: HRM
Beschrijving: categorie HRM
Interne identificatiecode: 1