See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (OPZ), a projektowane postanowienia umowy w Tomie III (PPU).
Interne Kennung: ICHDZPGM.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Komputery przenośne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa komputerów przenośnych (3 typy, całkowita ilość 7 szt.) dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (OPZ), a projektowane postanowienia umowy w Tomie III (PPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: Część 1. Komputery przenośne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 7 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzeń wielofunkcyjnych (2 typy, całkowita ilość 2 szt.) dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (OPZ), a projektowane postanowienia umowy w Tomie III (PPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: Część 2. Urządzenia wielofunkcyjne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Serwery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa serwerów (2 typy, całkowita ilość 3 szt.) dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (OPZ), a projektowane postanowienia umowy w Tomie III (PPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: Część 3. Serwery
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Urządzenia multimedialne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzeń multimedialnych (5 szt. Okulary VR oraz 2 zestawy multimedialne w tym monitor wielkoformatowy, kamera, komputer, stojak (zaoferowane urządzenia muszą być kompatybilne i współpracować ze sobą tworząc jeden zestaw multimedialny) dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (OPZ), a projektowane postanowienia umowy w Tomie III (PPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: Część 4. Urządzenia multimedialne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32322000 Multimediaausrüstung