2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Surveillanten
Beschreibung: - Het organiseren, werven en in stand houden van een pool van Surveillanten ten behoeve van Albeda. - Het plannen van de inzet van Surveillanten voor Albeda. - Het verlonen van Surveillanten. Buiten de scope zijn: - De inzet van uitzendkrachten anders dan surveillanten. Het gaat om de inzet van 3000 tot 3500 uur aan surveillanten per jaar. Aan de aantallen kunnen inschrijvers geen rechten ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1