170522-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Analytická a predikativní platforma pro energetický management
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnalytická a predikativní platforma pro energetický management
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vytvoření analytické a predikativní integrované platformy pro energetický management, zahrnující vybudování platformy pro evidenci a správu energetických komunit (návrh, implementace administračního prostředí a integrace datových zdrojů).
Interne KennungAnalytická a predikativní platforma pro energetický management
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001