2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Zonova - Desktops
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 34 desktops ten behoeve van Zonova. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Desktops.
Vorherige Bekanntmachung: 094923-2022
Interne Kennung: T132084
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000