See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Online Marketing De Haagse Hogeschool
Beschreibung: De Haagse Hogeschool is op zoek naar een Inschrijver voor Online Marketing dat in staat is de campagneconcepten van De HHs om te zetten naar een doeltreffende online marketing -en campagnestrategie. Inschrijver draagt de verantwoordelijkheid voor het operationele beheer van de betaalde onlinekanalen.
Interne Kennung: EA-MT-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0000