170576-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizitätszähler – Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych pracowni montażu sieci elektro-energetycznych, instalacji elektrycznych, maszyn elektrycznych dla potrzeb BCU w Nisku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych pracowni montażu sieci elektro-energetycznych, instalacji elektrycznych, maszyn elektrycznych dla potrzeb BCU w Nisku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych pracowni montażu sieci elektro-energetycznych, instalacji elektrycznych, maszyn elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" (KPO). Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni montażu sieci elektroenergetycznych, pracowni instalacji elektrycznych oraz maszyn elektrycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca sześć części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 3. Zamówienie podzielone jest na sześć części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części na które wykonawca może złożyć ofertę: Część 1: Pracownia montażu sieci elektro-energetycznych – opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a dla części 1 do SWZ Część 2: Stanowiska dydaktyczne do szkoleń – opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a dla części 2 do SWZ Część 3: Moduły szkoleniowe - opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a dla części 3 do SWZ Część 4: Aparaty elektryczne – opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1a dla części 4 do SWZ oraz OPZ do cz. IV dla pozycji 1 i 2 Część 5: Testery - opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1a dla części 5 do SWZ Część 6: Uzupełnienie moduły TT - opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1a dla części 6 do SWZ. 4. Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego. 5. Wszelkie produkty pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe jakim muszą odpowiadać produkty, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. 6. Przez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Tak więc posługiwanie się nazwami producentów czy produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający przy opisie przedmiotu zamówienia wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. 7. Dla wyspecyfikowanych urządzeń podane parametry są wartościami minimalnymi, każdy sprzęt o parametrach lepszych, wyższych od wyspecyfikowanych spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. Wszystkie urządzenia powinny spełniać wszelkie przepisy dot. prawa dopuszczenia do użytkowania w Polsce oraz posiadać stosowne dokumenty świadczące o spełnianiu wszystkich niezbędnych norm i wytycznych, które powinien spełniać w/w sprzęt przed dopuszczeniem go do użytkowania. 8. Ilekroć w niniejszej SWZ (w opisie przedmiotu zamówienia) jest mowa o materiałach, urządzeniach, programach komputerowych itp. z podaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia i nazwy własne produktów służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, które powinny spełniać te produkty. Kryteria oceny równoważności, o których mowa w art.99 ust.6 ustawy Pzp, zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia. 9. Wyposażenie stanowiące przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowe, należytej jakości, sprawne, wolne od wad fizycznych, jak również od jakichkolwiek wad prawnych i roszczeń osób trzecich, nie używane, nie powystawowe. Pod pojęciem fabrycznie nowy Zamawiający rozumie produkty wykonane z nowych elementów, bez śladu uszkodzeń, w oryginalnych opakowaniach producenta, np. z widocznym logo, symbolem produktu.
Interne KennungGM.272.20.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler, 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPracownia montażu sieci elektro-energetycznych
Beschreibungopis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a dla części 1 do SWZ
LosLOT-0002
TitelStanowiska dydaktyczne do szkoleń
Beschreibungopis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a dla części 2 do SWZ
LosLOT-0003
TitelModuły szkoleniowe
Beschreibungopis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a dla części 3 do SWZ
LosLOT-0004
TitelAparaty elektryczne
Beschreibungopis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1a dla części 4 do SWZ
LosLOT-0005
TitelTestery
Beschreibungopis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1a dla części 5 do SWZ
LosLOT-0006
TitelUzupełnienie moduły TT
Beschreibungopis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1a dla części 6 do SWZ