See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym Aquilion ONE TSX-301 C/7C nr fabr. 7CA1642058 kalibracji, strojeniu geometrii i osiowości kolimatora, kalibracji AEC oraz wykonaniu testów odbiorczych i specjalistycznych po wymianie lampy RTG
Beschreibung: Wykonanie naprawy zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym Aquilion ONE TSX-301 C/7C nr fabr. 7CA1642058 kalibracji, strojeniu geometrii i osiowości kolimatora, kalibracji AEC oraz wykonaniu testów odbiorczych i specjalistycznych po wymianie lampy RTG
Interne Kennung: DZP.26.151.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1_ Wykonanie naprawy zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym Aquilion ONE TSX-301 C/7C nr fabr. 7CA1642058 kalibracji, strojeniu geometrii i osiowości kolimatora, kalibracji AEC oraz wykonaniu testów odbiorczych i specjalistycznych po wymianie lampy RTG
Beschreibung: Wykonanie naprawy zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym