See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Indkøb og levering af vejbrøndssuger
Beschreibung: Horsens Kommune har hidtil indkøbt slamsugningsydelser fra eksterne leverandører, men har på grund af markedsforholdene og stigende regnvandsmængder behov for hurtigst muligt selv at anskaffe sig en vejbrøndssuger. Nærværende Udbuddet vedrører indkøb og levering af 1 Vejbrøndssuger til ”Service og Beredskab” i Horsens Kommune.
Interne Kennung: Indkøb og levering af vejbrøndssuger
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück