170604-2026 - Wettbewerb
Polen – Lebensversicherungen – Usługi grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
BeschreibungUsługi grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, członków ich rodzin tj. współmałżonków, pełnoletnich dzieci oraz partnerów życiowych.