2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie planu urządzenia lasu dla nadleśnictw: Górowo Iławeckie, Nidzica, Wipsowo, wykonanie opracowania siedliskowego dla nadleśnictw: Bartoszyce, Dobrocin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace polegające na wykonywaniu, zgodnie z ustawą o lasach planu urządzenia lasu dla nadleśnictw: Górowo Iławeckie, Nidzica, Wipsowo, wykonanie opracowania siedliskowego dla nadleśnictw: Bartoszyce, Dobrocin. Przedmiot zamówienia został podzielony na części „Pakiety” Pakiet I. – wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Górowo Iławeckie; Pakiet II. – wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Nidzica; Pakiet III. – wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Wipsowo; Pakiet IV. - wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Bartoszyce; Pakiet V. - wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Dobrocin; Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub większą ilość Pakietów. Oferta złożona na dany Pakiet musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tego Pakietu. Zakres przedmiotu zamówienia dla wykonania planów urządzenia lasu dla nadleśnictw: Górowo Iławeckie, Nidzica, Wipsowo. Pakiet I. – Wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Górowo Iławeckie należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Górowo Iławeckie tj.: 21 328 ha; Pakiet II. – Wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Nidzica należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Nidzica tj.: 24 270 ha; Pakiet III. – Wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Wipsowo należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Wipsowo tj.: 22 280 ha; Zamawiający w przypadku prac związanych z wykonaniem planu urządzenia lasu zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 150 ha powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac urządzeniowych, co jednak pozostanie bez wpływu na wysokość wynagrodzenia Wykonawcy. Nadleśnictwa posiadają aktualne opracowanie siedliskowe oraz opracowanie fitosocjologiczne. Opracowania należy uwzględnić przy sporządzaniu planu urządzenia lasu dla nadleśnictwa wraz z dostosowaniem granic wydzieleń siedliskowych do warstw leśnej mapy numerycznej (warstwy oddziałów i warstwy graniczników). Zakres przedmiotu zamówienia dla wykonania opracowań siedliskowych dla nadleśnictw: Bartoszyce, Dobrocin. Pakiet IV. - Wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Bartoszyce należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na powierzchni administrowanej przez Nadleśnictwo Bartoszyce. Przybliżona powierzchnia opracowania to 15 777 ha, jednak Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 150 ha powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac a także zaewidencjonowaniem przez Wykonawcę zbiorowiska roślinnego podlegającego inwentaryzacji co nie będzie miało wpływu na wysokość wynagrodzenia Wykonawcy. Pakiet V. – Wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Dobrocin należy wykonać na powierzchni administrowanej przez Nadleśnictwo Dobrocin. Przybliżona powierzchnia opracowania to 16 463 ha, jednak Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 150 ha powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac a także zaewidencjonowaniem przez Wykonawcę zbiorowiska roślinnego podlegającego inwentaryzacji co nie będzie miało wpływu na wysokość wynagrodzenia Wykonawcy. Wykonawca podczas prac zainwentaryzuje siedliska przyrodnicze również na części gruntów nieleśnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I. wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Górowo Iławeckie
Beschreibung: Pakiet I. Wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Górowo Iławeckie należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Górowo Iławeckie tj.: 21 328 ha;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego o wartości 50% zamówienia podstawowego dla danego pakietu. Zamówienia te polegać będą na powtórzeniu usług podobnych do usług stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia. Zamówienia o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki. Zamówienia o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP będą udzielane w przypadku wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia, który został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Zamawiający w przypadku prac związanych z wykonaniem planu urządzenia lasu zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 150 ha powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac urządzeniowych, co jednak pozostanie bez wpływu na wysokość wynagrodzenia Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II. wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Nidzica;
Beschreibung: Pakiet II. Wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Nidzica należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Nidzica tj.: 24 270 ha;
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III. wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Wipsowo
Beschreibung: Wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Wipsowo należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Wipsowo tj.: 22 280 ha
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV. Wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Bartoszyce
Beschreibung: Pakiet IV - Wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Bartoszyce należy wykonać na podstawie Instrukcji Urządzenia Lasu wprowadzonej zarządzeniem DGLP nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r. na powierzchni administrowanej przez Nadleśnictwo Bartoszyce. Przybliżona powierzchnia opracowania to 15 777 ha, jednak Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 150 ha powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac a także zaewidencjonowaniem przez Wykonawcę zbiorowiska roślinnego podlegającego inwentaryzacji co nie będzie miało wpływu na wysokość wynagrodzenia Wykonawcy.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V. Wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Dobrocin
Beschreibung: Pakiet V – Wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Dobrocin należy wykonać na powierzchni administrowanej przez Nadleśnictwo Dobrocin. Przybliżona powierzchnia opracowania to 16 463 ha, jednak Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 150 ha powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac a także zaewidencjonowaniem przez Wykonawcę zbiorowiska roślinnego podlegającego inwentaryzacji co nie będzie miało wpływu na wysokość wynagrodzenia Wykonawcy.